Katram THULE produktam ir gara, noturīga vēsture.

Thule_logo_white_backgroundPirms katrs THULE produkts sasniedz tirgu, tas iziet caur stingriem testiem un novērtēšanas procedūrām, pakļauts ledus aukstumam un tuksneša karstumam, triecieniem un aerodinamiskajiem tuneļiem. Tādēļ vari būt pārliecināts, ka THULE produkti izturēs lietošanu no gada uz gadu, nezaudējot neko no snieguma. Vari būt drošs, ka pareizi uzstādīts THULE produkts turēsies stabili pie automašīnas. Ļoti stabili. Un jebkurš ir spējīgs uzstādīt šos izstrādājumus.

Cita kvalitātes prasība ir tā, ka produktam jāapvieno aerodinamikas prasības un labs izskats. Testa stendi un aerodinamiskie tuneļi, protams, ir ļoti skaisti. Tomēr THULE produkti ir gājuši tālāk. Ražotājs pārbauda THULE izstrādājumus reāli dzīvē un testē funkcijas, kas padara aprīkojuma transportēšanu drošāku, vieglāku un vairāk patīkamu. Tikai tad tiek izlemts vai produkts ir THULE cienīgs.

Koncentrēšanās uz drošību, kas notur THULE soli priekšā citiem.

Drošība ir visa THULE sortimenta centrālais nosacījums. Ilgi pirms tika ieviesti visas industrijas drošības standarti, THULE produkti tika pakļauti triecienu testiem, satiksmes testiem un dažādu citu testu vadībai, kas padarīja THULE produktus kā klasi pašu par sevi un drošības paraugu. THULE jau ir produkti, kas atbilst nākotnes vispasaules drošības standartiem, iekļaujot jaunas prasības kā City Crash. Balstoties uz pilsētas satiksmes apstākļiem simulētiem sastrēgumtestiem, šis standarts pakāpeniski tiks piemērots lielākajai daļai THULE sortimenta.

Sniegt lielāko ieguldījumu drošībā.

Lai arī THULE ražotājs savos produktos iestrādā daudz drošības, tomēr apgūt visu nevar. Piemēram, viņi nevar būt droši, ka jumta bagāžnieks ir uzmontēts pareizi, vadoties pēc vienkāršajām uzstādīšanas instrukcijām, kas tiek dotas līdzi katram un ikvienam THULE produktam. Tad ražotājs uzticas Tev. Viņi uzticas arī, ka nepārslogosi transportkasti vai turētāju. Auto instrukcijā aprakstīts, cik kravas tā var panest. Savukārt THULE instrukcijas paskaidro, kā novietot kravu tā, lai masas sadalījums ir vienlīdzīgi izvietots uz jumta bagāžnieka. Citiem vārdiem sakot, ievērojot THULE un automašīnas instrukciju vari būt drošs, ka iegūsi daudzu gadu patīkamu THULE izstrādājumu pielietojumu.

Uzdod jautājumu: