Parking-18310163624772D8E9143E7Piedāvājam uzstādīt pārbaudītas parkošanās sistēmas, kas palīdzēs iebraukt šaurās un nepārredzamās vietās vai arī konstatēt nepamanītus šķēršļus. Parasti 4 ultraskaņas sensori tiek ievietoti aizmugurējā bamperī un tie automātiski sāk darboties, tiklīdz ātruma pārnesums tiek ieslēgts atpakaļgaitā. Precīzs skaņas signāls brīdina par tuvojošos šķēršļu attālumu, kas tiek dublēts ar grafisku attēlu uz sistēmas monitora (ja tāds ir uzstādīts).

 

Piedāvājam uzstādīt

Šobrīd Geste piedāvā vairāku gadu laikā pārbaudītas un testētas Steel mate parkošanās sistēmas.

 

SteelMate_logo

Piedāvājam Steel mate parkošanās 4 sensoru komplektu PTS 400M5 ar displeju vai PTS 400EX ar skaņas signālu

Parking-pts400m5_

Kvalitatīvai parkošanās sensoru uzstādīšanai būs nepieciešams auto atstāt aprīkošanai vidēji līdz 6 stundām.

Sistēmas uzstādīšanai Jums jārēķinās ar izmaksām, kas svārstās no  195.00 EUR (4 sensori bez displeja) līdz 500.00 EUR (8 sensori ar displeju)!

Vēršam uzmanību!

  • Ja Tavs auto ir ļoti netīrs, ka sensori ir pārklāti ar dubļiem, tad uz uzstādīto sistēmu nevarēs paļauties pilnībā un iespējams, ka tā dos neprecīzu signālu par šķēršļu attālumiem!!!
  • Zinām, ka daudzi šo uzstādīto sistēmu lietotāji dažādos forumos sūdzas par to neprecīzo darbību lielā salā. Mēs šo informāciju nevaram ne apstiprināt, ne noliegt, jo mūsu klienti nav snieguši šādu informāciju pat bargākajās ziemās.

Uzdod jautājumu: