Cruise Control – jeb elektroniskais noteiktā ātruma turētājs. Tas nozīmē: brauc ērti, neesi atkarīgs no ātruma ierobežošanas, pastāvīgi mainīgiem laika apstākļiem un ceļa stāvokļa. Ar noteiktā ātruma turētāja palīdzību vari nobraukt garu ceļu ar paša izvēlēto ātrumu. Atkrīt vajadzība visu laiku turēt kāju uz gāzes pedāļa.

Šīs sistēmas lietošana ir vienkārša: klienta ērtībām tiek piedāvāti 4 dažādi vadības slēdži ar divu pogu vadību. Pateicoties tam vari koncentrēt uzmanību uz braucienu.

Noteiktā ātruma turētāja ieslēgšanai pietiek ar vienu kustību. Neatkarīgi no tā vai ceļš iet kalnā vai no kalna. Noteiktā ātruma turētājs notur ātrumu tādu pašu. Pēc ātruma turētāja izslēgšanas vari aktivizēt pēdējo atmiņā ieviesto ātrumu jebkurā laikā. Ar ātruma turētāju vari noregulēt ātrumu sākot ar 40–50km/st.

Elektroniskais noteiktā ātruma turētājs – ērts, taupīgs un izdevīgs.

  • Vienmērīgs un brīvs brauciens;
  • Degvielas ekonomija;
  • Saudzīgāks apkārtējai videi un dzinējam;
  • Palīdz koncentrēt uzmanību satiksmei.

AP500 mehāniskā kruīzkontrole (cruise control)
AP500Cruise-90AP500 Cruise-AP 500 ok ar kodu

Šo sistēmu kvalitatīvi var uzstādīt vienas darba dienas laikā. Aptuvenās izmaksas ar ko ir jārēķinās ir sākot no 335.00 EUR + izvēlētā vadības ierīce

AP900 elektroniska kruīzkontrole (cruise control)

AP900C

Cruise-Ap800 AP800

Šo sistēmu kvalitatīvi var uzstādīt vienas darba dienas laikā. Aptuvenās izmaksas ar ko ir jārēķinās ir sākot no 370.00 EUR + izvēlētā vadības ierīce

Kruīzkontroles vadības rokturi

Vadības rokturis CM 35

55.00 EUR

Uzdod jautājumu: