Roof-WEBASTO_logo

Hollandia 100 DeLuxe Latch

Šīs ir vienkāršas un ērti lietojamas lūkas, kas pēc saviem izmēriem būs lielisks aksesuārs jebkuram automašīnas jumtam. Šī modeļa lūkām ir viegli izņemams aizsargstikls, kas karstā vasaras dienā ļaus pilnībā izbaudīt sauli, vēju un skaistus dabas skatus. Uzklikšķinot uz pirmo Hollandia 100 attēlu varēsiet apskatīt mazu filmiņu.

Roof-sunroof_100_prodinfo Roof-hollandia_100_innen_05 Roof-h100_04_f8b17f4ccc_f5858a448a

Bīdāmās lūkas

Bīdāmām lūkam stikla aizmugurēja mala ceļas un stikls atbīdās atpakaļ virs automobiļa jumta. Uzstādīšanai mēs piedāvājam lūkas ar elektromotora piedziņu.

Hollandia 300 DeLuxe Medium Electric

Hollandia 300 DeLuxe Medium Electric lūku, kura tiek vadīta ar vadības paneļa palīdzību*, optimāli izmantot mazos un kompakt- klases automobiļos. Pateicoties unikālam teleskopiskajām rāmītim atvēruma platums ir ievērojami lielāks, nekā parastām bīdāmām lūkam.

*apgaismojamas pogas, pilna atvēršana/aizvēršana”ar vienu nospiešanu”, 2 ieprogrammētie stāvokli, automātiskas aizvēršanas sistēma gadījumā, kadizslēgta aizdedze un automātiskās aizvēršanasapturēšanas sistēma veidojoties pretestībai – ja lūka atverē nokļuva svešs priekšmets

Hollandia 500 Sports un Elegance

Unikālā “dubultā” bīdāmā lūka– panorāmas apskatu nodrošina divi viens pēc otra ievietotie stikli. Priekšējais – bīdāmais. Aizmugurējo iespējams pasūtīt gan bīdāmo (analoģiski priekšējam), gan arī (lētākais variants) fiksēto. Abi stikli ir apgādāti ar aizbīdāmiem saules aizsargsietiem. Pateicoties unikālai „teleskopiskai” konstrukcijai lūka atvēruma platums ir ievērojami lielāks, nekā parastām bīdāmām lūkam tāda izmēra līdz 250 mm. Tas atļāva uztaisīt visu konstrukciju par pietiekami kompaktu uzstādīšanai uz mazas klases automobiļiem. Modelis Hollandia 500 pilnīgi atbilst jaunai Webasto lūku koncepcijai “viss ir iekļauts” – standartā komplektā ir daudzfunkcionālais vadības panelis (apgaismojamas pogas, pilna atvēršana/aizvēršana «ar vienu nospiešanu», 2 ieprogrammētie stāvokli), automātiskas aizvēršanas sistēma gadījumā, kad izslēgta aizdedze, automātiskās aizvēršanas apturēšanas sistēma veidojoties pretestībai – ja lūka atverē nokļuva svešs priekšmets. Modifikācijas, kuram abi stikli ir bīdāmi, tiek aprīkoti ar diviem vadības paneļiem, pie tam priekšējam ir abu stiklu vadības režīmi un bērnu drošības slēdzis aizmugurējam stiklam. Modifikācijai ar fiksētu aizmugurējo stiklu ir apgaismojums, kurš automātiski ieslēdzas, atverot automobiļa durvis.

Saliekamas lūkas

Saliekamā lūka ar auduma apvalku, kura praktiski pārvērš mašīnu kabrioletā. Hollandia 400 lūkai vislielākais pasaulē atveres platums papildus aprīkojumam sērijveidā lūku vidū. Lūkas apvalks ir noturīgs vēja, mitruma un jebkādu mazgāšanas līdzekļu ietekmei. Izturīgie alumīnija šķērsstieņi nodrošina tā formas saglabāšanu jebkura ātrumā. Vadība notiek ar vadības paneļa palīdzību.

Webasto lūku specifikācija

Paceļamās lūkas

Modifikācija Piedziņa Lūkas ārējais izmērs, mm  Lūkas iekšējais izmērs, mm  Lūkas pacēluma augstums, mm
Hollandia 100 DeLuxe Latch manuāla 748 x 378 702 x 335 85

 

Bīdāmās lūkas

Modifikācija Piedziņa Stikla izmērs, mm Atvēruma platums, mm
Hollandia 300 DeLuxe Medium Electric* elektro 768 х 335 625 х 220
Hollandia 500 FreeDome* elektro 760 х 1260 655 х 470
Hollandia 500 Elegance Double Slide* elektro 2 x 768 х 335 2 х 625 х 220
Hollandia 500 Sports Double Slide* elektro 2 x 768 х 335 2 х 625 х 220

*Komplektā ietilpst: saules aizsargsiets; automātiskas aizvēršanas funkcija gadījumā, kad izslēgta aizdedze; aizvēršanas apturēšanas funkcija, veidojoties pretestībai; atvēršanas «ar vienu nospiešanu» funkcija, pogu apgaismojums, stiklu stāvokļu programmēšana; tonētais stikls Venus®

Saliekamās lūkas

Modifikācija Piedziņa Stikla izmērs, mm Atvēruma platums, mm
Hollandia 400 DeLuxe* elektro 832 х 1130 640 х 620

*Komplektā ietilpst: automātiskas aizvēršanas funkcija gadījumā, kad izslēgta aizdedze;aizvēršanas apturēšanas funkcija, veidojoties pretestībai; atvēršanas «ar vienu nospiešanu» funkcija, pogu apgaismojums, stiklu stāvokļu programmēšana

Uzdod jautājumu: