Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumu prasībām, visiem mobilo tālruņu lietotājiem auto vadīšanas laikā ir jāizmanto „brīvo roku” jeb Hands-Free (HF) sistēmas.

hands-free-parrotCilvēki lieto vienu mobilo telefonu vidēji 18 mēnešus. Vidējais automašīnas lietošanas laiks ir daudz lielāks. Bluetooth® sniedz jums daudz lielāku brīvību par pieejamu cenu. Kad jūs lietojat vadu brīvroku sistēmas, jūs esat piesaistīts tikai vienam konkrētam telefonam. Ja jūs pazaudēsiet telefonu, kuru pirkāt gadu atpakaļ, iespējams jūs neatradīsiet ar esošo brīvroku sistēmu savietojamu telefonu. Lietojot Bluetooth® brīvroku sistēmas, jūs varat mainīt telefonus, cik bieži vēlaties.

Izmantojot Parrot brīvroku sistēmu balss atpazīšanas funkciju, jums nav nepieciešams taustīties pēc telefona. Jūs visu kontrolējat, neatlaižot rokas no stūres.

Viena no labākajām lietām lietojot Bluetooth® brīvroku sistēmas ir tā, ka atrodoties automašīnā jūs varat atstāt telefonu kabatā vai somā. Nav nekas jāiesprauž telefonā. Jūs vienkārši iekāpjat automašīnā un telefons pats savienojas ar brīvroku sistēmu. Nekas nevar būt vienkāršāks un ērtāks.

 

Aktuālie Parrot hands free modeļi

Parrot MKi9100 brīvroku sistēma automašīnai

Parrot MKi9100 ir bezvadu brīvroku sistēma, aprīkota ar OLED ekrānu. Bezvadu brīvroku sistēmas vadības pults veidota tā, lai tā būtu ērti novietojama autovadītājam rokas sniedziena attālumā. Pateicoties bezvadu vadības pultij, autovadītājs var ērti kontrolēt un vadīt Parrot MKi9100.

Savietojamība ar:

hands-free-bluetooth hands-free-logo_ipod_iphone hands-free-usb_0

Parrot MKi9200 brīvroku sistēma automašīnai  

Parrot MKi9200 ir Bluetooth brīvroku sistēma, kura aprīkota ar 2.4 collu augstas izšķirtspējas TFT krāsainu displeju. Bezvadu brīvroku sistēmas vadības pults veidota tā, lai tā būtu ērti novietojama autovadītājam rokas sniedziena attālumā. Pateicoties bezvadu vadības pultij, autovadītājs var ērti kontrolēt un vadīt Parrot MKi9200.

Savietojamība ar:

hands-free-bluetooth hands-free-logo_ipod_iphone hands-free-usb_0 hands-free-sd

Uzdod jautājumu: