1.- Enganches Aragón Logo

 

 

 

ARAGON – tas ir mūsu lielais lepnums, ka tik augstas klases ražotājs par saviem pārstāvjiem Latvijā ir izvēlējies tieši mūs – GESTE SIA!

ARAGON ir ražotājs, kurš ražo sakabes āķus un produktus, kuru izmantošanai nepieciešams sakabes āķis. Un tagad visu pēc kārtas.

SAKABES āķi – ražošanas procesā āķa neapstrādātais materiāls no sākuma tiek rūpīgi attīrīts un nopulēts. Tālāk tas iziet cinkošanas procesu un visbeidzot tiek pārklāts ar epoksīda pulveri. Sakabes āķis tiek komplektēts kopā ar  Delta Protekt skrūvēm un uzgriežņiem. Delta Protekt – tā ir pretkorozijas pārklājuma sistēma tēraudam un dzelzim. Tas garantē, ka pēc laika sakabes āķa noņemšana nesagādās rūpes. Sakabes āķiem, kas ražoti ARAGON rūpnīcā tiek piešķirta 5 gadu garantija!

Sakabes āķi var izvēlēties ar fiksētu vai noņemamu Horizontālu vai vertikālu) āķa galu. Noņemamie āķi tiek komplektēti ar ērtu somu uzglabāšanai un cimdiem. Noņemamie āķi drošībai tiek piefiksēti ar atslēdziņu.

ELEKTROINSTALĀCIJAS komplekts – Aragon ražo drošus un kvalitatīvus elektroinstalācijas blokus ar 7 un 13 punktu rozetēm. 13 punktu rozetēm jau komplektā ir pārveidotājs uz 7 p rozoti. Tas nozīmē, ka auto vari aprīkot jau mūsdienu prasībām, taču brīžos, kad, piemēram, nomā piekabi, kurai ir 7 p savienojums, tu droši vari izmantot savu aprīkojumu.

 

towcar-logo

 

 

Transportēšanas risinājumi

 

TowBox oriģinālās kravas kastes, kas stiprināmas uz sakabes āķa. Šie risinājumi būs būs ļoti ērti dažādiem hobijiem, kā makšķerēšana, vai medības, kad hobija aprīkojums aizņem daudz vietas un tam var piemist specifiks aromāts. Šīs kastes būs piemērotas arī suņu transportēšanai. Šīs kastes ir pieejamas dažādās krāsās, tilpums no 280 – 375 litri, svars no 25-35 kg.

 

Atkarībā no automobiļa markas sakabes āķa uzstādīšana var aizņemt no 3 līdz 6 darba laika stundām!

Uzdod jautājumu: